Termální lázně wellness

Termální koupaliště Veľký Meder  •    Termální lázně Thermal Corvinus se od Hotelu Thermal Varga *** nachádzí pouhých 80 metrů. Uvnitř komplexu se nachází Saunacentrum, kde si návštevníci mohou vybrat ze tří druhů saun. 
       Pro uvolnění svalstva slouží klasická finská sauna s nízkou vlhkostí vzduchu, kde je teplota 95 - 105°C. V této sauně se tělo zbaví toxických látek, čímž se posilňuje celý imunitní systém. 
       
  • Pro pročištění pokožky si vyberte parní saunu, která rovněž pomáhá odstraňovat nežádoucí látky z těla a podporuje elasticitu pokožky. Pro dýchací cesty je vhodná bylinková sauna s vysokou vlhkostí a teplotou vzduchu 47 - 55°C. 
       
  • Infra sauna funguje na principu infračervených paprsků, které pronikají pod pokožku, čímž se zvyšuje vnitřní tělesná teplota. Pro organizmus to je méně zatěžující než ostatní druhy saun přestože má ty samé blahodárné účinky.


Thermal Corvinus - Wellness
 
Thermal Corvinus - Wellness
 
Thermal Corvinus - Wellness


Novinkou je magnetoterapie ověřená mezinárodními vědeckými zkouškami. V průběhu procesu se aktivují vnitřní procesy těla, čímž se automaticky zlepšuje zásobování krví, podporuje se výměna látek a vytváření buniek v tele a přitom se uvolňuje svalstvo.


Další novinkou je akupresurní lůžko CERAGEM, které zlepšuje krevní oběh, upravuje vady, hojí a zmírňuje záněty v těle. Funguje na principu kombinace světelné terapie, termoterapie, akupresúry, masáže a Jade kamenů.