Ajurvédské zdravotní masáže


  • Ajurvédská masáž přizpůsobuje svoje techniky individuálním způsobem zvlášť každému človeku. Jedním z efektů masáže je nastartování ozdravovacích procesů v těle človeka. Ukazuje lidskému organizmu cestu k využití vlastních sil pro regeneraci organizmu a nastolení rovnováhy. Přináší odpočinek a uvolnění mysli od psychického i fyzického stresu. 
  • Přináší psychickou a fyzickou úlevu, relaxaci a celkovou harmonizaci duševního i fyzického zdraví. Ulevuje při bolestech svalů, tuhnutí šíje, zablokované páteři a bederní oblasti. Tlumí časté migrény. Napomáhá při problémech se zrakem. S úspěchem řeší projevy celulitídy. Pomáha při léčbě některých psychosomatických a civilizačních chorob. Mnohokrát pomohla i tam, kde sklamala moderní medicína. Je účinným podpůrným prostředkem při detoxikaci organizmu. 
  • Ajurvédská masáž je součastí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu nazývaného „pančkarma“. Při ajurvédské masáži je celé tělo rytmicky masírované, třené a hnětené pomocí velkého množství teplého herbálneho oleje. Tímto způsobem se odstraňují toxiny z těla a zároveň se uvolňují bloky v celém organizmu.