Termální koupaliště Slovensko

Veľký Meder - jižní Slovensko  • Termální koupaliště Thermal Corvinus Slovensko ve Veľkém Mederu spojuje zábavu a relax. V provozu je od roku 1974. Areál koupaliště Thermal Corvinus je obklopen lesoparkem s rozlohou 80 ha. Termální voda  vyvěrá ze dvou pramenů z hloubky 1 500 m. Prameny mají teplotu 65 °C. Chemické složení termální vody má příznivé účinky na pohybové ústrojí. V nejteplejším bazénu je voda teplá až 38 °C.

Krytý plavecký bazén termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Mokrý svet s interaktývnym hradom termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Krytý plavecký bazén   vírivka termálne kúpalisko Veľký Meder


  • Poskytuje 9 bazénů, z toho 3 venkonvní bazény, 4 vnitřní a 2 polokryté.
  • Kromě bazénů se v areálu nachází nespočetné množství atrakcí jako například 5 tobogánů, nejdelší lezecká dráha na Slovensku - Tarzánia, sportová a dětská hřiště, želví hrad a hrad orla mořského. Pro návštevníky sa organizují různé animační programy a aquaerobik.

Rekreačný bazén termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Polokrytý termálny bazén 38C termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Plavecký bazén 2metre termálne kúpalisko Veľký Meder


  • Pro úplnou regeneraci Vašeho těla poskytujeme vícero druhů masáží, kosmetiku či zkrášlovací procedury. Je zde saunový svět s výřivkou a biosoláriem. Pohodu si také užijete v solné jeskyni. Poskytujeme i magnetoterapii.

Detský svet orlí hrad termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Vonkajší detský bazén termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Lezecká dráha tarzánia termálne kúpalisko Veľký Meder


  • související témata a koupaliště v okolí:

  • termální lázně slovensko last minute, lázně jižní slovensko, lázně na slovensku, lazně slovensko, termální lázně maďarsko last minute